Superbohater

Kwietniowe wyzwanie MINDSTORMS

Jak wygląda Twój bohater? Kim w ogóle jest superbohater?

To może być ktoś, kto ratuje świat. Może to być Batman broniący Gotham albo strażak, który ratuje koty z drzew. Może być tata, który potrafi wszystko naprawić albo mama, która zna odpowiedzi na mnóstwo pytań. A może to ktoś, kto potrafi nas rozśmieszyć? Czy Twój bohater jest prawdziwy? I co najważniejsze w naszym zadaniu – w co się ubiera? Zbuduj swojego robotycznego bohatera z LEGO i koniecznie przygotuj dla niego superubranie. Peleryna? Strój ogniodporny? Kostium klauna? A może uniform nie z tej galaktyki? W tym Wyzwaniu wykorzystajcie klocki LEGO i WSZYSTKIE materiały, jakie wpadną Wam w ręce – tkaniny, papier, bibułę, liście i co tylko podpowiada Wam wyobraźnia. Żadnych ograniczeń!

Rozpoczęcie: 01.04.2020

Zakończenie: 30.04.2020

Zasady: Możecie wykorzystywać czujniki i silniki tylko z zestawów LEGO MINDSTORMS (wszystkich generacji) i SPIKE Prime. Jeśli potrzebujecie, możecie użyć więcej niż jednego zestawu MINDSTORMS lub SPIKE Prime oraz innych, nie-LEGO materiałów.

Nagrody!

W tym trudnym, wirusowym czasie aby uprzyjemnić Wam udział w Wyzwaniach mamy przygotowaną nagrodę – ZESTAW MINI SPIKE 🙂

BatMiluś

❤ NAGRODA PUBLICZNOŚCI ❤ Oto mój pierwszy projekt z Lego Mindstorms – bohater BatMiluś. Jest on niezwykle miły, motywuje nas i pociesza. Potrafi też pomóc w domowych obowiązkach, np. posprząta…