Superbohater

Kwietniowe wyzwanie DUPLO

Jak wygląda Twój bohater? Kim w ogóle jest superbohater?

To może być ktoś, kto ratuje świat. Może to być Batman broniący Gotham albo strażak, który ratuje koty z drzew. Może być tata, który potrafi wszystko naprawić albo mama, która zna odpowiedzi na mnóstwo pytań. A może to ktoś, kto potrafi nas rozśmieszyć? Czy Twój bohater jest prawdziwy? I co najważniejsze w naszym zadaniu – w co się ubiera? Zbuduj swojego bohatera z LEGO i koniecznie przygotuj dla niego superubranie. Peleryna? Strój ogniodporny? Kostium klauna? A może uniform nie z tej galaktyki? W tym Wyzwaniu wykorzystajcie klocki LEGO i WSZYSTKIE materiały, jakie wpadną Wam w ręce – tkaniny, papier, bibułę, liście i co tylko podpowiada Wam wyobraźnia. Żadnych ograniczeń!

Rozpoczęcie: 01.04.2020

Zakończenie: 30.04.2020

Zasady: Możecie wykorzystywać różne zestawy LEGO DUPLO, zachęcamy do wykorzystania zestawu STEAM Park. Jeśli potrzebujecie, możecie użyć również inne materiały (nie LEGO)

Nagrody!

W tym trudnym, wirusowym czasie aby uprzyjemnić Wam udział w Wyzwaniach mamy przygotowaną nagrodę – ZESTAW 6 KLOCKÓW i kilkoma zadaniami do wykonania 🙂

Super Tata – IRON TATA

❤NAGRODA SĘDZIÓW❤ Mój SUPERBOHATER to mój Tata – IRON TATA!!! Posiada on niezwykłą zbroję jak IRON MAN i niesamowite serce jak on. Nie jest to jednak byle jakie serce! Jest…

Superbohater

Są dni, kiedy by zostać superbohaterem wskakujesz w papucie i po prostu zostajesz w domu #zostańwdomu. z dobrym pomysłem w domu też może być super.